 |
Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)
|
|
Sterowanie Roletami |
| Autor |
Wiadomość |
koldzoon
Uczestnik forum

Dołączył: 16 Gru 2009 Posty: 31 Skąd: Mazury
|
Wysłany: 03-01-13, 09:52 Sterowanie Roletami
|
|
|
Witam.
Jak powinno wyglądać sterowanie roletami w ETS? Chodzi mi o to by móc sterować każdą roletą oddzielnie jak również centralnie przy wejściu do budynku.
Otóż zrobiłem takowe jednak mam problem z tym, że zdarza się tak iż czasami przycisk sterowania roletami trzeba wcisnąć kilkakrotnie zanim roleta pojedzie w dół. Przypuszczam, że gdzieś źle dodałem statusy do grup.
Może ktoś podpowie?
Ewentualnie opisze problem szerzej.
Pozdrawiam. |
|
|
|
 |
adamk123
Uczestnik forum

Dołączył: 28 Lut 2013 Posty: 1 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 28-02-13, 11:59
|
|
|
| I jak, udało Ci się rozwiązać ten problem? |
_________________ klimatyzacja warszawa |
|
|
|
 |
koldzoon
Uczestnik forum

Dołączył: 16 Gru 2009 Posty: 31 Skąd: Mazury
|
Wysłany: 12-04-13, 06:41
|
|
|
| Nie bardzo. Skontaktowałem się z działem technicznym Hagera mieli dać odpowiedź i cisza |
|
|
|
 |
basick1
Uczestnik forum <>

Pomógł: 1 raz Wiek: 41 Dołączył: 02 Sty 2009 Posty: 10 Skąd: Gadka
|
Wysłany: 16-04-13, 14:27
|
|
|
| Ja bym radził pomyśleć nad adresami grupowymi. |
_________________ Człowiek uczy się całe życie. |
|
|
|
 |
koldzoon
Uczestnik forum

Dołączył: 16 Gru 2009 Posty: 31 Skąd: Mazury
|
Wysłany: 17-04-13, 22:13
|
|
|
| Cytat: | | Ja bym radził pomyśleć nad adresami grupowymi. |
Może coś więcej? |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|