 |
Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)
|
|
Konferencja KNX - Automatyka budynków standardzie KNX |
| Autor |
Wiadomość |
icu123
Uczestnik forum

Pomógł: 1 raz Dołączył: 05 Maj 2011 Posty: 8 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 05-09-13, 15:13 Konferencja KNX - Automatyka budynków standardzie KNX
|
|
|
Witam,
Zapraszamy na konferencję KNX- Automatyka budynków w standardzie KNX, która odbędzie się drugiego dnia (18.09.2013) targów Energetab w Bielsko-Białej.
Udział jest bezpłatny natomiast ilość miejsc ograniczona.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY |
|
|
|
 |
b@b@
Uczestnik forum

Pomógł: 29 razy Dołączył: 09 Paź 2008 Posty: 360 Skąd: dolnośląskie
|
Wysłany: 05-09-13, 20:14
|
|
|
Kol. icu123, w nazwie miasta Bielsko-Biała odmienia się oba człony tej nazwy.
A więc poprawna forma to: w Bielsku-Białej. |
|
|
|
 |
icu123
Uczestnik forum

Pomógł: 1 raz Dołączył: 05 Maj 2011 Posty: 8 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 06-09-13, 09:49
|
|
|
Dzięki za zwrócenie uwagi, niestety już nie mam możliwości edycji.
Przepraszam za pomyłkę. |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|